KARGOM NE ZAMAN ULAŞIR?

Haftaiçi hergün 14:00'e kadar, Cumartesi günleri saat 10:00'a kadar verilen siparişler aynı gün Aras kargoya verilir. Belirtilen saatlerden sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilir. Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır.


Siparişlerinizi, "Hesabım" bölümündeki "Son Siparişlerim" sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte "Son Siparişlerim" sekmesinde, "Kargom Nerede?" linkinden siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. Siparişiniz dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile tarafınıza bilgi aktarılmaktadır. 

KAPIDA ÖDEME VAR MI?

Evet, kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.


KAPIDA KREDİ KARTINA TAKSİT VAR MI?

Kapıda kredi kartıyla ödemeler tek çekimdir.


SİTEDEN KREDİ KARTIYLA ÖDEMELERDE TAKSİT VAR MI?

Sadece Garanti kartlarına 3 taksti vardır. Diğer kartlara tek çekim uygulanmaktadır.


HAVALE İLE ÖDEMEDE İNDİRİM VAR MI?

Evet, havale ile ödeme yaparsanız %5 indirim yapılmaktadır.


KARGO ÜCRETİ NE KADAR?

Kargo ücreti Türkiye'nin her yerine 7.90 TL'dir.


İADE VAR MI?

Evet,  15 gün içinde faturası ile birlikte koşulsuz iade hakkınız vardır.  İade şartı olarak ayakkabının kutusunda ve giyilmemiş olması gerekmektedir. Ödeme şeklinize göre ücret kredi kartınıza veya hesabınıza iade edilmektedir.


DEĞİŞİM VAR MI?

Evet, 5 iş gün içinde değişim yapabilirsiniz. İsterseniz aynı ayakkabının başka numarası, isterseniz farklı bir ayakkabıyla değiştirebilirsiniz.


HANGİ KARGOYLA ÇALIŞIYORSUNUZ?

Aras Kargo ile çalışmaktayız.


WHATSAPP İLE SİPARİŞ VEREBİLİR MİYİM?

Evet, 0535 496 77 67 nolu numaradan Whatsapp ile sipariş alınmaktadır.


SİPARİŞİMDE DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR MİYİM?
Siparişiniz yola çıktıktan sonra maalesef siparişlerde değişiklik ve iptal yapılamamaktadır. 


TESLİMAT ADRESİMİ DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM?
Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Siparişiniz Alınmıştır" statüsünde ise teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Yeni adresinizi iletmek için tıklayabilir ya da info@incetopuk.com adresine e-mail gönderebilirsiniz. SİPARİŞİMİN ALICI KİŞİSİNİ DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM?
Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Siparişiniz Alınmıştır" statüsünde ise alıcı kişi bilgisini değiştirebilirsiniz. Yeni alıcı bilgilerini iletmek için tıklayabilir ya da info@incetopuk.com adresine e-mail gönderebilirsiniz. SİPARİŞİM BEN EVDE YOKKEN GELMİŞ. NE YAPMALIYIM? 
Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz incetopuk.com'a iade edilir. 

Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte "Son Siparişlerim" sekmesinde, "Kargom Nerede?" linkinden siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.SİPARİŞİMİ NASIL İPTAL EDEBİLİRİM?
İlk olarak siparişinizi ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden kontrol etmelisiniz. Eğer siparişiniz "Sipariş Hazırlanıyor " ya da "Kargoya Verildi" statüsünde değilse talebinizi ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için iptal etme sebebinizi "Mesaj göndermek istiyorum" butonuna tıklayarak ya da info@incetopuk.com adresine e-mail göndererek iletebilirsiniz. ŞİFREMİ UNUTTUM. NE YAPABİLİRİM?
Site giriş sayfasında bulunan "Şifremi unuttum" alanına tıkladığınızda e-mail adresinize aktivasyon kodunuz gönderilecektir. ŞİFREMİ NASIL DEĞİŞTİREBİLİRİM?
Şifrenizi değiştirmek için sisteme giriş yaptıktan sonra, "Hesabım" bölümündeki "Kullanıcı Bilgileri" sekmesini kullanarak yeni şifre oluşturabilirsiniz.SEPETİME ÜRÜN EKLEYEMİYORUM. 
Öncelikle kullanmış olduğunuz internet tarayıcısından farklı bir tarayıcı ile deneyebilirsiniz. (Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Internet Explorer, Apple Safari, Opera tarayıcılarından herhangi birini tercih edebilirsiniz.) Sorunun devam etmesi durumunda, internet geçmişinizi temizlemenizi ve yeniden denemenizi öneririz. Çerezleri temizleme dosyasına ulaşmak için tıklayabilir ve gerekli işlemleri sağlayabilirsiniz. Hatanın giderilememesi halinde, konuyu teknik ekibimize aktarabilmemiz için info@incetopuk.com adresine e-mail ile bilgi vermenizi rica ederiz. ÜYELİĞİMİ NASIL İPTAL EDEBİLİRİM?
Üyelik iptal talebinizi iletmek için tıklayabilir ya da info@incetopuk.com adresine e-mail gönderebilirsiniz. SİTE İLE İLGİLİ ÖNERİLERİMİ NASIL İLETEBİLİRİM?
Önerilerinizi info@incetopuk.com adresine e-mail ile gönderebilirsiniz.