Hakkımızda

Hakkımızda

 

HİKAYEMİZ !
Yeni marka yaratma, marka yönetme ve stratejilerini oluşturma konularında 15’er yıllık yoğun iş tecrübesine sahip, yerli ve yabancı büyük firmalarda yıllarca görev almış, her ikisi de Boğaziçi Üniversitesi mezunu, ayakkabı düşkünü iki profesyonel bayan tarafından yaratılan İnce Topuk markasının yola çıkış hikayesi şöyle:
2009 yılı yaz düğünlerinden biri  için ortaklardan biri; açık yeşil renkli, askıları parlak taşlı şifon elbisesinin altına açık yeşil, yüksek platformlu bir ayakkabı giymeyi hayal etti. Piyasada aradı ama elbisenin renginde ve istediği modelde bir ayakkabı bulamadı. Bunun üzerine elbise renginde saten kumaşla ve elbisedekilere çok benzer parlak taşlarla İstanbul Gedikpaşa’ daki atölyelerden birine gitti, hazır kalıplardan birine bu kumaşı diktirdi ve taşları da ayakkabının ön kısmına yerleştirdi. İşte, İnce Topuk markasının fikir tohumları bu ayakkabı ile atıldı.
Bu ayakkabıyı el işçiliği ile kendine özel yaptırdığını öğrenen çevresinden birkaç kişi de kendilerine özel ayakkabı yaptırmasını istedi. İlginin artması ile kişiye özel ayakkabı üretimini daha geniş kitlelere internet üzerinden ulaştırma fikri Ocak 2010’da detaylandırıldı. Yaklaşık 1,5 sene çok yoğun çalışmanın ardından İnce Topuk markası, Dünyada ve Türkiye’de ilk defa 3 boyutlu modelleme kullanılarak kişiye özel ayakkabı tasarımı yapılmasına fırsat veren bir site ile kaliteye ve şıklığa önem veren, kendi tarzını yansıtmayı seven  ayakkabı düşkünü bayanlara hizmet vermeye başladı.

SİTEMİZ !
Ayakkabıya düşkün her bayan, zaman zaman kendi zevkini taşıyan bir ayakkabı tasarlamayı ve o ayakkabıyı ürettirip giymeyi hayal eder. “Bu elbisemin altına şöyle bir ayakkabı arıyorum” cümlesi bugüne kadar bir çoğumuz tarafından defalarca söylenmiştir.
İnce Topuk markası; kendi tasarımını giymeyi hayal eden, aradığını bulmakta zorlanan, mağazalarda birbirine benzer sıradan ayakkabılardan sıkılmış, yüksek kaliteli ve rahat ayakkabı giymeye hasret ayakkabı severler için Türkiye’de benzeri olmayan bir marka olarak yaratıldı.
Bu sitede Türkiye’de ilk defa internet üzerinde adeta parmak iziniz kadar sadece size özel ayakkabılar tasarlama ve ürettirme fırsatı bulabileceksiniz : “ Çünkü Siz Özelsiniz ! ” 
Burada, kendi tasarımlarınız içinde dilediklerinizi ürettirebilecek, dilediklerinizi ilerde ürettirmek üzere bu sitede saklayabileceksiniz. Bu tasarımlar siz isterseniz, sizin verdiğiniz isim ile diğer ayakkabı severlere sergilenebilecek.
Ayrıca bu sitede eşine az rastlanan, şıklıkları ile fark yaratan, yüksek kaliteli, rahat, sadece el işçiliği ve tamamen gerçek deri kullanarak özel olarak ürettiğimiz ayakkabılarımızı “Özel Modellerimiz” bölümü altında bulabileceksiniz.
Sitemizde sevgili gelin adaylarımızı da unutmadık tabii ki… Birbirinden zarif gelinliklerin altına çok şık gelin ayakkabısı bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Rahat, kaliteli ve şık gelin ayakkabılarını İnce Topuk markası olarak “Gelinlere Özel” bölümü altında beğeninize sunuyoruz.
Sizlerin tasarımlarınızı üretip hizmetinize sunuyor olmaktan; eşine az rastlanan, farklılığı detaylarda saklı, şık, rahat ve yüksek kaliteli ayakkabılarımızı sizlerle buluşturuyor olmaktan büyük kıvanç ve mutluluk duyuyoruz…
Sevgilerimizle,As you browse www.incetopuk.com, advertising cookies will be placed on your computer so that we can understand what you are interested in.  Our display advertising partner, AdRoll, then enables us to present you with retargeting advertising on other sites based on your previous interaction with www.incetopuk.com. The techniques our partners employ do not collect personal information such as your name, email address, postal address or telephone number.  You can visit this page to opt out of AdRoll and their partners’ targeted advertising.

e-ticaret
www.incetopuk.com

Bu platform Nebim tarafından BilgiNet E-ticaret alt yapısı kullanılarak geliştirilip entegre edilmiştir.